Účel Stránek

Účel mých stránek

- Chci Vám zde ukázat své poklady, podělit se o radost z nich a dále Vás průběžně informovat jak se má medvědí rodinka rozrůstá.

- Nabídnout Vám rady jak takového otrhaného medvídka zušlechtit popřípadě ho obléci a obouti. I ze škaredého medvídka se dá udělat moc hezký mazlík.

- Ráda uvítám náměty co by Vás zajímalo na mých stránkách

- Vážení,pokud se Vám líbí ty nádherné botičky co má Jackie s Jackem a Fialka tak vůbec není problém Vám takové krásné a roztomilé botičky pro Vaše medvídky pořídit. Vaše Eva.

13.ledna 2011

Ahojky,

tak konečně jsem se dostala k tomu Vám malinko více přiblížit účel mých stránek. Samozřejmě prvotní věc je radost z medvídků, ale také ukázka co se s takovým někdy hodně opelichaným a poškozeným plyšákem dá dělat.

 

Tohoto medvídka, co vidíte na obrázku, jsem koupila za velmi směšnou cenu, a to za sedmdesát korun. Nemohla jsem ho nemít a bylo mi ho také trošku líto.
Tak putoval do Rejštejna na Śumavě k jedné moc šikovné paní s kterou jsem se seznámila v klubu Panenek a medvídků. Pokud jste četli mé povídání tak víte jak naše seznámení proběhlo. Ta šikovná paní dala medvídkovi nové klouby, nová očička, ouška a čumáček.

Já už jsem jenom ušila šatičky a medvědí holčička je jako z cukru, nikdo by jí nehádal nejméně šedesát let.